ЦІЛОДОБОВО 24/7 послуги евакуатора львів: +38 098 572 22 98 | +38 093 095 37 85 Роман

Компанія Евакуатори Львів працює на ринку послуг з евакуації 2008 року. За цей період ми змогли сформувати команду, яка на сьогоднішній день по праву може вважатися однією з кращих не тільки у Львові, але й Україні. Наша робота організована таким чином, щоб клієнт, який викликав евакуатор, зміг отримати своєчасну і ефективну допомогу без переплати зайвих грошей.

Постійно зміцнюючи свої позиції на ринку евакуації автомобілів всіх типів, ми продовжуємо динамічно розвиватися, вдосконалюючи якість роботи і надаючи замовникам все більш широкий спектр додаткових послуг, таких як термінова евакуація, викуп битих автомобілів і утилізація старих машин. Звертаючись до нас, ви зможете зробити попереднє замовлення на послуги евакуатора - наприклад, у випадку необхідності перевезення машини зі стоянки в гараж або доставки нового автомобіля з автосалону.

Додаткове оснащення у вигляді знімних упорів, кріпильних ременів і подкатних візків дозволяє нам проводити найскладніші евакуаційні роботи, незалежно від характеру і ступеня пошкодження автомобіля. Можлива евакуація методом часткової або повного вантаження машини на платформу. Весь наш спецтранспорт знаходиться в ідеальному технічному стані і проходить регулярні перевірки в спеціалізованому автосервісі.

Евакуатори компанії оснащені сучасною системою навігації, завдяки якій ми можемо цілодобово відстежувати їх переміщення і контролювати процес оперативної подачі до клієнта. У якій би точці Львова ви не знаходилися, наш евакуатор прибуде до місця протягом 30-ти хвилин.

Евакуація компанією Евакуатори Львів - це гарантія безпеки. Всі автомобілі, що перевозяться нами, застраховані від ризиків. Водій евакуатора несе відповідальність за збереження Вашої машини протягом усього процесу евакуації. Крім того, ви можете контролювати цей процес особисто.

Евакуація з нами - це впевненість у цілості вашого авто, оперативність і найнижчі тарифи по Львову та Львівській області, Україні країнам СНД та Європи.

Звертайтеся до нас! Будемо раді Вам допомогти!

Цілодобова професійна та кваліфікована допомога на дорозі!

Телефонуйте нам, і Ви відчуєте комфортний сервіс по евакуації Вашого авто

Довірся нам!